|   Hoofdprijs voor best verkopend team bekend!16 oktober 2013 - Bron: BASVoetbal.nl Ook dit jaar zijn we er in geslaagd een prachtige prijs te regelen. Het elftal dat de meeste loten verkoopt gaat op vrijdagavond 6 december 2013 naar de wedstrijd Utrecht – NEC om daar op het veld te staan met de vlaggenparade. Uiteraard gaan de ouders daarbij ook mee.
 
 Nabestellen
 Wanneer een team loten nodig heeft kun je dit per e-mail aan a.stuifzand@chello.nl doorgeven. Laten we ervoor zorgen dat alle teams van BAS Voetbal meedoen aan de verkoop van loten.
 
 Senioren en A-junioren
 Van alle seniorenspelers en A-junioren wordt een verkoop verwacht van minimaal 2 loten per speler, aan de leiders is het om deze nabestelling per e-mail door te geven aan a.stuifzand@chello.nl.
 
 
  
 Tussenstand
 Om de spanning te verhogen maken we geen tussenstand meer bekend, we kunnen wel melden dat er 3 elftallen al meer dan 100 loten hebben verkocht. Het totaal aantal verkochte loten staat op 840!
 
 
  BAS E2 heeft vorig jaar gewonnen en is bij de wedstrijd FC Utrecht – FC Twente geweest
 
 Vragen? Neem contact op met Allard Stuifzand
 
 Terug naar nieuwsoverzicht
 |